בלוג התיירות הגדול והמקיף בישראל לנוסע העצמאי לאיטליה
מבית סולו איטליה

יעוץ, תכנון והזמנה

אודות

כל חיינו היה לנו, יאיר ואריאל די קאסטרו, אחים להורים ממוצא איטלקי (רומא),  חלום – להביא לידי ביטוי בצורה כתובה ונגישה לכל דכפין, את הידע העצום והאין סופי שצברנו ב 30 שנות הדרכת מטיילים ותכנון מסלולים באיטליה, על שלל מחוזותיה ואזוריה.

אז מה קרה פתאום?

הקורונה והזמן הרב שהתפנה לנו ללא הודעה מוקדמת, היה ההילוך הראשון בהקמת ALLORA – בלוג עולמי גדול ומקיף על איטליה.

תוך כדי כתיבה, הרגשנו כאילו נכנסנו לפיאט צ'ינקווצ'נטו משלנו והתחלנו לנסוע לכל המקומות הידועים יותר והידועים פחות באיטליה, כדי להביא אותם אליכם.

די בהתחלה צירפנו למסע את אורנה נוי, המאוהבת באיטליה, והפכנו לשלישיה שאוכלת ונושמת איטליה…

מהי מטרת הבלוג?: לתת מענה לכל מה שאנשים מחפשים על איטליה בכלל וטרם נסיעה אליה בפרט: מתי נכון לנסוע ולאן, לכמה ימים, לאן בדיוק ומה לראות ולעשות בכל מקום ואזור, איך להתכונן נכון לקראת הנסיעה לאיטליה (טיסה, השכרת רכב, לינה), המלצות על מסעדות, גלידריות, מוזיאונים, אתרים, מדריכים מקומיים, יקבים, מחלבות, קורסי בישול – הכל !!!!

בנוסף: להעשיר את הקוראים בסיפורים קטנים ואנקדוטות על אלפי נושאים שונים ומגוונים באיטליה.

השאיפה – להיות האורים והתומים לכל מי שנוסע לאיטליה: לפני הנסיעה, במהלכה וגם אחריה.

השותפים למסע

יאיר די קסטרו

בעלים של חברת התיירות סולו איטליה. מוכרים תיירות מכל העולם לאיטליה כבר 25 שנים. נחשב למומחה מס' 1 בישראל לתיירות לאיטליה ובין המובילים בעולם. ידוע ומוכר בקרב קהילת התיירות באיטליה על כל 20 מחוזותיה.

אריאל די קסטרו

שחקן תיאטרון, בעל חברה לסדנאות תקשורת והדרכה בעזרת משחק (די תיאטרו) ומדריך טיולים באיטליה. רואה בכל דבר באיטליה סיפור והצגה בפני עצמה. מוביל את הקוראים והנוסעים בארץ המגף באהבה, בדרמה ובקומיות.

אורנה נוי

מדריכת טיולים עם התמקדות באיטליה. מזמינה את הנוסעים לחוויה תרבותית ומשלבת בהדרכה סיפורים, הומור, קולינריה, אקטואליה ומוסיקה מקומית. רואה את הטיול כחוויה מגבשת מבחינת כל החושים, ובאיטליה כידוע מפעילים את כולם, ומשאירה את המטייל עם זיכרונות נפלאים ורצון לצאת ולטייל שוב.

אלורה ? (ובכן באיטלקית )

בואו נשאר חברים

רוצים לקבל מסלולים, המלצות והטבות בלעדיות ישירות למייל או לווצאפ?